Wiadomości
Parafia św. Macieja - Bielany

Wypominki roczne - Zasole

Modląc się za innych, zarówno żywych, jak i umarłych, wypełniamy przykazanie miłości bliźniego, wyznając, że los wszystkich jest w ręku Boga.

9.30 Zasole tydzień I

Józef Chowaniec z żoną Heleną i synem Józefem; Czesław i Helena Dąbrowscy z córką Beatą Kraj; Jan i Lesława Stawowczyk z synem Jackiem; Jan i Julia Kania z córką Janiną i synem Edwardem; Krzysztof Błaszczak z rodzicami, Stanisław i Weronika Jedlińscy, Maria Nowicka; Franciszek i Zofia Dusik, Józef i Anna Czmajduch; Stefan i Amalia Niedziela z rodzicami; Jan i Zofia Żmuda, Jan Zając; Andrzej i Stefania Chrapek z synem Tadeuszem, Jakub i Maria Stawowczyk, Maria Kolasa; Władysław i Zofia Pasternak, Bronisława Stawowczyk z rodzicami; Władysław i Zofia Górczak z rodziną, Tomasz i Zofia Górczak z rodziną, Karol i Bronisława Jankowski z rodziną; Katarzyna Żmudka, Zofia Dąbrowska, Stanisław i Zofia Żmudka, Alojz i Natalia Żmudka; Jan i Antonina noworyta; Jan i Emilia Sajdak z rodzicami, Jan i Jadwiga Płonka z rodzicami; Antoni i Helena Balcarek, Władysław i Bronisława Łaczny z synem Władysławem i córką Krystyną z mężem; Ignacy i Monika Ptaszek; Józef i Wanda Buchała, Karol i Julia Smolarek, Józef i Katarzyna Włoszek, Jan i Władysława Buchała; Maria Żmuda z rodzicami Janem i Anielą Wysogląd, Jan i Zofia Majda z synem Janem, Mieczysław Nykiel z rodzicami; Władysław i Aniela Matlak z rodzicami; Piotr i Stefania Koryciński z rodzicami, Czesław i Genowefa Żmuda z rodzicami, Janusz i Stanisława Kwaśny; Józef Kózka z rodzicami; Józef i Janina Bubak; Władysław i Aniela Matlak z siostrą Zofią, Karol i Stefania Krysta z rodzicami, Mirosław Szmytkowski; Michał i Zofia Kotlarczyk; Stanisław Nartowicz z rodzicami; Edward Szypuła, Antoni i Helena Pietraszek z synami i córkami; Stefan i Maria Czernik z synem Czesławem i córką Krystyną, Władysław Drzewiecki z rodzicami Marią i Józefem, Michał i Stefania Górowicz; Marcel i Michalina Zając, Ludwik i Maria Magiera; Maciej i Elżbieta Urbańczyk, Stefania Bubak z rodzicami, Franciszek Żmuda, Hieronim Żmuda; Jan i Stanisława Gasidło z rodzicami i synami Jerzym, Władysławem i Bronisławem; Stanisław i Konstancja Matyjasik z córką Lesławą i mężem Janem; Julian i Wanda Wójcik, Franciszek i Katarzyna Wójcik, Bolesław i Irena Mika; Jan i Ludwika Wójcik z synem Bronisławem, Karol i Franciszka Koryciński, Edward i Stefania Halski z synem Edwardem; Jan Wójcik, Józef i Katarzyna Wójcik, Antoni i Elżbieta Bryska; Franciszek i Maria Łaczny z rodzicami, Władysław Żmudka; Józef Żmudka z rodzicami i teściami; Władysław Szkatuła z rodzicami; Jan i Barbara Jarzyna z synami Krzysztofem Szymonem i synową Marią; Józef i Zofia Kapica; Leon i Zofia Janosz z synami Stanisławem, Leonem, Marianem, Augustyn i Jadwiga Przesor z rodzicami; Władysław Kozioł z rodzicami i bratem; Stanisław Pasternak z rodzicami i braćmi; Karol i Katarzyna Wójcik z rodzicami, Antoni i Józefa Pawlusiak z rodzicami; Eugeniusz i Anna Kózka; Teresa Markiel; Stanisław i Janina Stawowczyk z córką Barbarą; Tadeusz i Albina Raj; Marta Wójcik, Franciszek Wójcik, Józef Wójcik, Ajn Wójcik; Franciszek i Emilia Zając, Stanisław i Zofia Marszałek, Józef i Alfreda Domański; Józef i Zofia Rózga z córką Janiną; Franciszek i Władysława Szypuła z rodzicami i synem Edwardem, Stefan Mrozik z rodzicami; Jan i Katarzyna Zając, Stefan Niedośpiał z rodzicami; Zofia i Leon Merta z rodzicami, Zofia i Władysław Jarosz z rodzicami; Roman i Józefa Pilarscy z rodzicami i synem Józefem, Jan i Aniela Wójcik; Bogdan Marszałek z rodzicami; Rozalia Szatan z rodziną, Katarzyna Stokłosa z rodziną; Edward Żurek z rodzicami; Emil i Aniela Raj; polecajmy też wszystkich zmarłych wypominanych w naszej parafii oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

 

9.30 Zasole tydzień II

Genowefa i Stanisław Koryciński; Stanisław Wójcik z rodzicami i teściami, Jan Szotek z żoną, Franciszek i Maria Koryciński; Władysław i Julia Górczak z wnukiem Maciejem, Marian Hajost rodzicami, Józef Nykiel, Stanisław Tlałka; Franciszka Żmudka, Antoni i Anna Żmudka z rodziną; Jan Żmudka z rodzicami, córką Ireną, synem Stanisławem; Władysław i Matylda Kubulus z synem Kazimierzem; Augustyn i Maria Jedliński z synem Stanisławem, Zdzisław Lewandowski z synem Krzysztofem, Antoni i Helena Lewandowski; Tadeusz i Genowefa Stawowczyk, Jan i Zofia Włoszek z synem Grzegorzem; Henryk Chwierut z rodzicami i bratem Bronisławem, Antoni i Genowefa Tomaszewicz z synami Stanisławem i Julianem; Jerzy Ledwik, Kalikst i Waleria Smolarek, Bronisław i Wanda Smolarek, Bartosz Majda; Józef Łyczko, Antoni Repak, Józef i Rozalia Kowalczyk, Antonii i Helena Wójcik; Władysław i Wanda Januszyk z rodzicami, Michał i Stanisława Kowalczyk z rodzicami; Tadeusz Stawowczyk z rodzicami Franciszkiem i Anną, oraz bratem Walerianem, Antoni i Anna Kapica, Jan i Helena Grudniewicz; Jan Matlak z żoną i córką Heleną, Andrzej i Aniela Widzyk, Aleksander Ryszka z rodzicami, Daniel Kufta z bratem Marcinem; Stefan i Franciszka Winczowski, Józef Nowak, Aleksander Kubica; Marian Danielczyk, Jan i Helena Bryzek; Paweł Przewoźnik z rodzicami, Józef Huczek z synem Edwardem, zięciem Janem i wnukiem Sławomirem; Jan i Zofia Dusik z rodziną; Bolesław i Helena Zając z synem Adamem, Stanisław i Zofia Skęczek, Władysław i Rozalia Wójcik z synem Marianem; Jan i Stefania Wójcik; Franciszek Chromik z rodzicami; Bronisław i Helena Smolik; Helena Matyszkiewicz z rodzicami, Maria Chrapek, Władysław i Aniela Stryczek z synem Czesławem; Stanisław i Władysława Dąbrowski; Władysław i Leonia Brombosz; Stanisław Handy z matką Heleną, Franciszek i Zofia Żmudka; Ludwik i Maria Waligóra z synem Józefem; Jan Nikiel z rodzicami Zofią i Janem; Władysław i Aniela Rusin z synową Heleną; Antoni i Helena Dźwigoń z synem Antonim, Stanisław i Helena Dźwigoń; Eugeniusz i Michalina Godyń;  Stanisław Zając z rodzicami i teściami; Jan i Aniela Wójcik. Wanda Stańczak; Władysław Chromik z synem Jackiem, Jan i Katarzyna Wójcik; Stanisław Jarnot z rodzicami Edwardem i Eugenią, Tadeusz i Wanda Kurdziel, Piotr i Agata Kurdziel, Katarzyna Dusik z mężami Franciszkiem i Julianem, Zygmunt Tarnawa z rodzicami, Stanisław i Maria Stoch; Teresa Chybiorz, Wanda Matyszkiewicz, Grażyna Jarnot, Zofia Beberok, Mikołaj Jaskółka; Józef i Marianna Smolarek, Franciszek i Stefania Kolasa; Józef i Helena Howaniec z synem Józefem, Józef Wasztyl z synem Józefem i rodzicami; Józef Chowaniec z rodzicami, Władysław i Wiktoria Bieryło z synami Antonim, Józefem, Stanisławem i Kazimierzem, oraz córkami Genowefą i Cecylią; Józef Chowaniec z żoną Heleną i synem Józefem; Jan Jedliński; Jerzy i Jadwiga Szary; Jan i Helena Jedlińscy; Julia Krężelewska; Jan i Zofia Chwierut z synem Bogusławem; Franciszek grunwald z synem Jerzym; Antoni i Anna Chwierut z rodziną; Franciszek i Emilia Chrapek z rodziną, Władysław i Monika Wójcik z rodzicami; Kazimierz i Władysława Chwierut z synem Władysławem, Daniel Wojak, Stanisław i Genowefa Miłkoś; Władysław i Karolina Kapica z rodzicami, Jan Zając z synową Grażyną; Józef Kapica z rodzicami Józefem i Zofią; Stanisław i Natalia Szkatuła z rodzicami; Franciszek i Emilia Zając, Stanisław i Zofia Marszałek, Józef i Alfreda Domańscy; polecajmy też wszystkich zmarłych wypominanych w naszej parafii oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące